Cennik usług masażu - Royalbali

Cennik naszych usług

Zapoznaj się z nimi i skontaktuj w celu umówienia
60 minut 90 minut
Masaż balijski 150 zł 210 zł
Masaż tajski 150 zł 210 zł
Masaż tajski z olejkiem 160 zł 220 zł
Masaż tkanek głębokich 160 zł 220 zł
Masaż ciepłymi kamieniami 180 zł 240 zł
Masaż gorącym woskiem 160 zł 220 zł
Masaż twarzy/głowy/pleców 150 zł 210 zł
Refleksologia stóp 150 zł 210 zł
Masaż antycellulitowy 180 zł 240 zł
Masaż dla kobiet w ciąży 150 zł 210 zł
Masaż dla dzieci 150 zł 210 zł
Masaż balijski dla dwojga 280 zł 400 zł
Masaż tajski dla dwojga 280 zł 400 zł
Masaż tajski z olejkiem dla dwojga 300 zł 420 zł
Royal Rituals* 250 zł

* masaż ekskluzywny wykonany na bazie kosmetyków firmy Ritual of Ayurveda

Masaż balijski

Masaż balijski to tradycyjna technika masowania pochodząca z Bali, która pomaga w relaksie, redukcji stresu i osiągnięciu stanu ogólnego odprężenia. Łączy w sobie różne ruchy zaczerpnięte z ajurwedy czy chińskiej medycyny, takie jak głęboki masaż mięśni, relaksacja, rozciąganie i akupresura. Dzięki temu często jest postrzegany jako kompleksowy zabieg, który ma pozytywny wpływ na samopoczucie i zdrowie.

Masaż tajski

Wywodzi się z Bliskiego Wschodu, gdzie określa się go mianem starożytnego, tradycyjnego lub świętego – jest on znany od około 2 tysięcy lat. Współcześnie nazywa się go częściej jogą pasywną, jogą dla leniwych albo jogą tajską. Masaż polega na uciskaniu różnych punktów na ciele oraz na rozciąganiu poszczególnych mięśni. Zapewnia poczucie głębokiego odprężenia i redukuje napięcie tkanek mięśniowych.

Masaż tajski z olejkiem

To odmiana tradycyjnego tajskiego masażu z wykorzystaniem olejków eterycznych, które nawilżają skórę, zwiększają uczucie relaksu i ułatwiają ruchy masażysty. Wykorzystywane olejki mogą mieć różne właściwości. Najczęściej stosuje się produkty aromaterapeutyczne, które mogą odżywiać naskórek, łagodzić bóle mięśnie i stawów, pobudzać zmysły czy wpływać na dodatkowe odprężenie. Dlatego taki zabieg to idealny sposób na przywrócenie równowagi ciała i ducha.

Masaż tkanek głębokich

To technika, w której masażysta skupia się przede wszystkim na mięśniach i ścięgnach, mając na celu rozluźnienie, łagodzenie napięcia i bólu, a także poprawę elastyczności tkanek. Ta metoda masażu polega na głębokim nacisku, rolowaniu i rozciąganiu. Dlatego tego typu zabieg jest często polecany osobom zmagającym się z przewlekłymi bólami mięśni czy urazami sportowymi albo pragnącym wrócić do pełnej sprawności po zabiegach czy operacjach.

Masaż ciepłymi kamieniami

Jest to rodzaj niezwykle odprężającego zabiegu, podczas którego wykorzystuje się ogrzane, gładkie kamienie. Taki masaż rozluźnia mięśnie i sprzyja relaksacji, a także rozszerza naczynia krwionośne, przyczyniając się do pobudzenia procesów regeneracyjnych. Podczas niego kamienie kładzie się na ciele w konkretnych miejscach, wykonując przy tym odpowiednie ruchy. 

Masaż gorącym woskiem

Wykonuje się go z wykorzystaniem rozpalonej świecy. Wosk delikatnie wylewa się na skórę. Ma on przyjemną temperaturę (nie parzy) i konsystencję, która przypomina ciepły olejek. Wpływa na głębokie odprężenie masowanej osoby i nawilżenie jej skóry. Ten zabieg to idealny sposób na relaks po wymagającym dniu.

Masaż twarzy/głowy/pleców

Podczas zabiegu masażysta skupia się na górnych partiach ciała, stosując techniki, które pomagają złagodzić napięcie, stres oraz wynikające z tego bóle kręgosłupa. Ruchy najczęściej polegają na ugniataniu konkretnych miejsc oraz na ich rolowaniu i rozciąganiu. Masaż poleca się również osobom, które chciałyby złagodzić bóle głowy, sztywność karku lub ramion.

Refleksologia stóp

To zabieg, który polega na dogłębnym masażu stóp. Podczas sesji masażysta naciska konkretne punkty, które są powiązane z poszczególnymi organami i częściami ciała. Dzięki temu refleksologia może wspomagać procesy zachodzące w organizmie, a także pomaga się zrelaksować. Może być również stosowana w celu złagodzenia bólu, redukcji napięcia oraz poprawy krążenia krwi.

Masaż antycellulitowy

To skuteczna technika masowania, która wpływa na redukcję widoczności cellulitu i na poprawę jędrności ciała. Poleca na intensywnym dotykaniu i ugniataniu poszczególnych obszarów w celu pobudzenia krążenia krwi i przyspieszenia procesów regeneracyjnych. Masaż antycellulitowy można wykonywać w różnym wieku, nie tylko w celu wyeliminowania „skórki pomarańczowej”, ale także po to, by wpłynąć na lepszą kondycję skóry i opóźnić procesy starzenia.

Masaż dla kobiet w ciąży

Polega na łagodnym nacisku i ruchach pomagających zredukować bóle pleców, obrzęki i napięcie mięśni oraz przynoszących ulgę w zmęczeniu. Najważniejszym celem zabiegu jest zwiększenie komfortu przyszłych mam i zmniejszenie dolegliwości, które są dla nich najbardziej dokuczliwe. 

Masaż dla dzieci

Precyzyjnie przeprowadzany zabieg, który polega na delikatnym nacisku i wykorzystaniu technik wspomagających krążenie krwi oraz redukcję napięcia mięśniowego. Masaż wykonuje się w celu złagodzenia stresu, pobudzenia mięśni do pracy, relaksacji lub poprawy jakości snu. Jest on szczególnie korzystny dla dzieci zmagających się z lękiem czy trudnymi doświadczeniami, a także z problemami w zasypianiu.

Masaż balijski dla dwojga

Odmiana tradycyjnego masażu balijskiego, podczas której dwie osoby są jednocześnie masowane przez dwóch masażystów. Zabieg odbywa się w przyjemnej, odprężającej atmosferze, która sprzyja budowaniu więzi i jest idealnym sposobem na wspólny relaks. Tego typu masaż łagodzi napięcie oraz stres, a także wpływa na poprawę krążenia krwi.

Masaż tajski dla dwojga

To doskonały sposób na przyjemne spędzenie czasu we dwoje przy wzajemnym relaksie oraz na zapomnienie o codziennych problemach. Masaż tajski polega na uciskaniu i rozciąganiu poszczególnych punktów na ciele, co zapewnia dogłębne odprężenie. Podczas zabiegu panuje miła, uspokajająca atmosfera, która sprzyja wyciszeniu.

Masaż tajski z olejkiem dla dwojga

Podczas masażu tajskiego dla dwojga stosuje się wybrane olejki eteryczne, które wyróżniają się wyjątkowymi właściwościami terapeutycznymi i zapewniają lepsze nawilżenie skóry. To niezwykle przyjemna odmiana tajskich technik masowania, a zabieg we dwoje jest idealnym pomysłem na oryginalny i przydatny prezent dla ważnej osoby.

Royal Rituals

Ekskluzywny masaż z wykorzystaniem skutecznych technik odprężających i wyjątkowych kosmetyków marki Ritual of Ayurveda. Wyróżniają się one starannie dobranym składem i pięknymi zapachami, co w połączeniu wpływa na relaks ciała i umysłu. Zabieg redukuje napięcie, wspomaga krążenie krwi i jednocześnie poprawia kondycję skóry.