Usługi masażu

Co oferujemy?

Oferujemy szeroką gamę masaże tajskich i balijskich, jak i orientalnych rytuałów upiększających ciało

Masaż balijski

Masaż balijski to najpopularniejszy masaż indonezyjski, jego średnia intensywność powoduje poczucie odprężenia. Jest to masaż prozdrowotny wspomagający odporność organizmu. Dzięki prawidłowemu pobudzeniu naszego organizmu reguluje pracę układu immunologicznego i pozytywnie wpływa na działanie organów wewnętrznych.

Masaż balijski pleców przy użyciu rąk

Masaż tajski

Masaż tajski jest jednym z najpopularniejszych masaże na świecie. Intensywny, energetyczny, łączy w sobie elementy rozciągania i pasywnej jogi. Wzmacnia wewnętrzną energię, rozciąga mięśnie i niweluje dolegliwości bólowe.

Tajski masaż tradycyjny w salonie masażu

Masaż tkanek głębokich/masaż sportowy

Masaż tkanek głębokich/masaż sportowy to bardzo intensywny i energiczny masaż, który jest idealnym rozwiązaniem na zmęczone mięśnie po treningu. Jego celem jest przywrócenie obolałym mięśniom sprawność, poprawienie krążenia krwi i limfy, jak również dotlenienie skóry. Polecany dla osób uprawiających sport oraz prowadzących aktywny tryb życia.

Masaż tkanek głębokich w szczecinie

Masaż twarzy

Masaż twarzy to antyzmarszczkowy, ujędrniający i relaksujący masaż całej twarzy. Idealnie odpręża i relaksuje zmęczoną skorę oraz zmniejsza napięcie mięśniowe.

Masaż twarzy w salonie masażu

Refleksologia stóp

Refleksologia stóp to masaż odpowiednich punktów na stopach, który ma niezwykle uzdrawiające działanie. To starożytna technika masażu przynosi korzyści
dla spiętych mięśni, uspokaja i wycisza oraz daje poczucie odprężenia całego organizmu.

Masaż stóp w salonie masażu

Masaż ciepłymi kamieniami

Masaż ciepłymi kamieniami to perfekcyjne połączenie dobroczynnych właściwości masażu olejkowego z relaksem jakie zapewnią Państwu ciepłe kamienie bazaltowe używane w jego przebiegu. Masaż ten skutecznie rozluźnia mięśnie, przyspiesza przymiane materii i działa rozgrzewająco.

Masaż gorącymi kamieniami

Masaż antycellulitowy

Masaż antycellulitowy to jeden z najskuteczniejszych sposobów usuwających skórkę pomarańczową, a także sposób na rozbicie kumulujących się w obrębie ud, poślatków i brzucha komórek tłuszczowych. Zabieg ten zmniejsza zastoje limfatyczne, w efekcie skóra staje jędrna i napięta. Masaż wykonywany jest ręcznie jak i przy użyciu drewnianego wałka oraz specjalnego olejku antycellulitowego.

Wałek drewniany ręczny do masażu

Masaż gorącym woskiem

Masaż gorącym woskiem to unikalny zabieg, który otacza zmysły wyjątkowym zapachem, wykonuje się go woskiem z aromatycznej świecy, a ciało otula jedwabistym dotykiem i ciepłem. Masaż ma doskonale właściwosci pielęgnacyjne. Mieszanka z której składa się świeca to prawdziwy koktail pełen witamin i składników, które regenerują skórę.

Masaż gorącą świecą
W naszej ofercie są również masaż głowy, masaż pleców, masaż dla kobiet w ciąży i masaż dla dzieci.

Skontaktuj się z nami